Teslimat Bilgileri

 

Teslimat                         Teslimat hakkında TEL : 0518179851

E-Ticaretçi Yönetim panelinden 1. Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmektedir. Ürünlerinizin kutusu üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır. 

2.Sevkiyat
Hızlı gönderi olarak belirtilen ürünler dışında eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk 3 (üç) çalışma gününde yüklenir. Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir.

 
2.1 Ürün Teslimi
Siparişiniz çalışma saatleri içerisinde ise aynı gün kargoya verilir. ortalama kargo süresi 1-3 gündür
Mobil dediğimiz merkezlere uzak yerleşim yerlerinin belirli günleri vardır sipariş eden müşterilerimiz bu nedenle
 mobil günlerinde kargolarını adrese teslim alırlar 
 
2.2 Kargo Bekleme Süresi
Kargoları gönderildiği ve şubeye ulaştığı 5 gün içerisinde alınmayan kargolar tarafımızca iade alınıp kargo masrafı düşürüldükten sonra müşteriye para iadesi yapılır veya yeniden kargo kargo masrafları eklenerek müşteriye yeniden gönderilir
Kargo ulaşmaması firmamızdan kaynaklıysa kargo yeniden gönderilirken veya ücret iade edilirken kesinti yapılmaz

3.Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz aşağı yukarı 1 (bir) hafta sonrasında tekrar tarafımıza geri kargolanacaktır.

4.Teslimat ve Ücretlendirme

Ürünlerinizi sipariş ettiğinizde sistem tarafından otomatik olarak aldğınız ürünün ve bulunduğunuz bölgenin etkisine bağlı olarak alışveriş sırasında sizlere  kargo ücreti bilgisi gösterilecek ve kargo ücreti sizden tahsil edilip kendi firmamızın anlaşmalı kargo firması ile olan anlaşması ile size ulaştırılacaktır. Belirdi dönem ve kampanyalara göre ücretsiz kargo hizmeti tarafımızca sunulabilmektedir. Bu uygulama sadece Türkiye içine geçerli olup Türkiye dışı ve KKTC ye gönderilen ürünlerde geçersiz kılınacak ve müşteriden yurtdışı ücretlendirme tarifesine göre fiyatlandırılması yapılacaktır, bu ücretlendirme için müşteri ile iletişim kurulup bilgi verilecektir./Bilgi Sayfaları bölümünden düzenleyebilirsiniz.

Banka Sınavları Banka İlanları © 2019
Bu E-ticaret sitesi bir eticaretci.com projesidir.